Dawkowanie kabergoliny

0
161
medical
pexels

Przebieg stosowania kabergoliny i jej dawkowanie są ustalane w zależności od potrzeb i okazji:

  • Aby znormalizować wysoki poziom proktoliny, należy przyjmować 0,25 mg raz na dwa dni. Po obniżeniu jej do pożądanego poziomu częstotliwość przyjmowania leku zmniejsza się do jednego razu na cztery dni. Przyjmowanie go razem ze sterydami łagodzi obrzęk mięśni i twarzy.
  • W celu poprawy poziomu życia i samopoczucia emocjonalnego należy stosować dawkę 0,5 mg raz na dziesięć dni. Zakłada się przy tym, że sportowiec w sposób naturalny, bez stosowania środków anabolicznych, uzyskuje silnie napompowane ciało.

Przypomnijmy, że standardowa dawka w jednej porcji leku wynosi 0,5 mg, a w opakowaniu znajduje się 8 jednostek. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją. Może być przyjmowany zarówno z jedzeniem, jak i na czczo. O tym, z czym łączyć Dostinex, można przeczytać na stronie https://sterydysklep.com/produkt/dostinex-0-5-mg-pfizer-labs.html

Wpływ preparatu na organizm – wady i zalety

Prawie wszyscy sportowcy stosujący Dostinex zauważają pozytywne efekty. Mężczyźni znacznie skracają czas odpoczynku między kolejnymi stosunkami seksualnymi, zwiększają libido i poprawiają jakość życia seksualnego. Pozytywnie zmienia się również stan psychiczny, pojawia się stabilny charakter, siła umysłu, pewność siebie i dobry nastrój. Niektórzy ludzie po zastosowaniu kabergoliny zauważają utratę wagi i przyrost masy mięśniowej.

Każdy lek ma jednak skutki uboczne. Obejmują one utratę siły. Obniżona odporność organizmu. Pogorszenie nastroju, nudności, krwotoki z nosa, duszności, zawroty głowy, wysypki skórne, zaburzenia snu. Zdarza się to jednak bardzo rzadko. Często dochodzi do nich w wyniku przedawkowania. Dostinex cena w naszym sklepie internetowym jest najkorzystniejsza w Polsce.

Aby przywrócić organizm do normalnego stanu, należy zaprzestać stosowania leku dostinex do czasu unormowania się stężenia proktoliny. Dlatego jedyną wadą jest przedawkowanie. Prawdą jest, że spośród listy analogów dostinexu – kabergolina, bergolak, alaktyna, kabaser, agalaty – należy wybrać lek odpowiedni dla siebie. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją, skonsultować się z farmaceutą i zapytać lekarza o radę. Zwiększy to możliwość zapobiegania skutkom ubocznym i negatywnemu wpływowi na cały organizm.

Dla jednych kulturystyka to hobby, dla innych zawód. Jednak w każdym przypadku zawodowy sportowiec powinien być świadomy możliwości uzyskania muskularnej sylwetki. Każdy ma swoje sposoby: z wykorzystaniem farmakologii, anabolików, środków chemicznych lub bez nich, ale zawsze należy pamiętać, że zdrowie i życie są ponad wszystko. Warto rozsądnie podchodzić zarówno do wysiłku fizycznego, jak i do stosowania różnych leków. Aby mieć idealnie napięte ciało, trzeba lat ciągłych treningów i odpowiedniego, zdrowego odżywiania.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here